UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 8641554
nr 864 1554
Väggur
1800-tal, höjd: 66
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 december 2013
kl 18:51:31
8/12 07:50:42